MENU...
Facebook

Pieczątki

Wykonamy każdą pieczątkę z najwyższą jakością, przy użyciu najnowocześniejszej technologii, w najkrótszym terminie.

Nasza Oferta - Pieczątki

Wykonując pieczątki od 1991 roku przeszliśmy przez wszytkie etapy sztuki stemplarskiej, począwszy od zecerskiego składu i gumy, poprzez fotopolimer, aż do najnowocześniejszej dostępnej technologii - grawerowania laserem. Wyrób pieczątek za pomocą tej techniki umożliwia nowe, niedostępne w innych rozwiązania. Niebywała dokładność pozwala na umieszczenie na pieczątce skomplikowanej grafiki, logotypów, czy nawet zdjęć w odcieniach szarości.

Oprócz najnowocześniejszej technologii wykonania służymy pomocą i fachowym doradztwem. Nie pobieramy dodatkowych opłat za umieszczenie logotypu lub grafiki na pieczątce. Używamy różnorodnych czcionek, dopasowując projekt do potrzeb Klienta. Standardowowo wykonujemy pieczątkę na następny dzień od zamówienia, ale istnieje możliwość ekspresowego jej wykonania w ciągu godziny.

Stale rozwijający się rynek wyrobów stemparskich, ich jakość i różnorodność pozwala na zaspokojenie najbardziej wymagających Klientów.


Zachęcamy do składania zamówień na pieczątki telefonicznie, faxem, e-mailem lub poprzez formularz kontaktowy na stronie.


NOWOŚĆ!!!

Zaprojektuj swoją pieczątkę - pieczątka z indywidualną grafiką lub zdjęciem!

-


Automaty standardowe

Posiadamy w swej ofercie wszelkiego typu automaty stemplarskie renomowanych firm: Colop, Trodat, Wagraf. Podstawowe ich wielkości i rodzaje przedstawiamy poniżej.

W standardowym automacie możemy umieścić pieczęć firmową lub podpisówkę, w zależności od ilości treści. 

-


Automaty niestandardowe

Posiadamy duży wybór pieczątek w automatach niestandardowych, o kształcie koła, trójkąta, kwadratu i prostokąta.


Datowniki

Datowniki są przydatnym narzędziem w każdym biurze. W ofercie posiadamy datowniki w obudowach metalowych i plastikowych. Występują w wielu rozmiarach i kształtach, z odbiciem samej daty lub możliwością personalizacji na płytce tekstowej.


Pieczątki kieszonkowe

W naszej ofercie znajdą Państwo także pieczątki mobilne, które ze względu na swoją wielkość i poręczność doskonale sprawdzają się w kieszeni, saszetce, czy torebce. 


Suche pieczęcie

Technologia suchych pieczęci umożliwia odciśnięcie określonej treści lub grafiki w papierze, skórze i innych miękkich materiałach. Doskonale nadają się do znakowania ważnych dokumentów, umów, gwarancji. Sprawdzają się równie dobrze do zabezpieczenia dokumentu przed skopiowaniem czy podrobieniem, jak i do nadania mu prestiżowego wyglądu. W miejscu pod suchą pieczęcią można przykleić złotą plombę ze specjalnej folii samoprzylepnej. Odbicie stempla jest wówczas bardzo ostre, wyrażne i niepodrabialne, gdyż próba oderwania plomby powoduje uszkodzenie dokumentu. 


Stemple

Stemple, czyli pieczątki na trzonkach drewnianych lub plastikowych wciąż są popularne szczególnie w biurach i urzędach. Są konkurencyjne do automatów pod względem ceny oraz wielkości płytki tekstowej, która może wynosić nawet 200x200 cm. 


Pieczątki flashowe

Pieczątki wytwarzane w technologii flash system (pre-ink) cechuje krótki czas wykonania (ok. 30 min.), idealne odbicie, nowoczesny design i cichy mechanizm. Sekret pieczątki tkwi w światłoczułej gumie posiadającej setki tysięcy mikroskopijnych porów, które pod wpływem światła są w odpowiednich miejscach zamykane, tworząc żądany wzór. Z racji małych rozmiarów idealnie nadają się jako pieczątki kieszonkowe. 


Inne

Faksymile - w formie pieczątki to dokładna kopia podpisu. Umożliwia ona odwzorowanie złożonego ręcznie znaku graficznego. Faksymile za zgodą właściciela podpisu może być złożona w jego imieniu i zastępować jego odręczny podpis. 


Więciej modeli pieczątek do oglądnięcia w katalogach:

Pliki do pobrania:

colop_katalog.pdf (Rozmiar: 6559914 bajtów)
trodat_katalog.pdf (Rozmiar: 14307885 bajtów)
wagraf_katalog.pdf (Rozmiar: 4458745 bajtów)

Najnowsze w galerii...

zobacz galerię

Kontakt

Firma „DRUK-express”
Alicja Nocula

Mały Rynek 9, 32-600 Oświęcim
tel./fax 33 842 34 37
tel. kom. 508 339 839

e-mail: drukexpress@pro.onet.pl
e-mail: biuro@druk-express.com

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9.00 - 16.00

Napisz do nas...